Testimonials

 • The house is comfortable and cold! It has 2 quite big bedrooms, with big beds. It has a sea view, and a lovely garden. The terrace is very big and comfortable. The lady was very kind, she is helpful. Thank you for the cakes! 🙂

  Mariann -

  -

 • Również polecam apartament szczególnie dla rodziny z dziećmi, spokój i pełne wyposażenie, miejsce parkingowe i bardzo dobry dojazd – autostradami do Rijeki a potem już tylko niecałe 20 kilometrów widokową drogą wzdłuż wybrzeża. Nie preferuję opalania się godzinami (choć przyznaję Adriatyk ze swoim bogactwem fauny i flory może wciągnąć na kilka godzin) raczej aktywne zwiedzanie i to miejsce mogę szczególnie polecić ze względu na soje położenie: blisko stare nadmorskie miejscowości, piękna Rijeka z trasą 561 schodów do pokonania wiodącą do Klasztoru i Kościoła Franciszkanów oraz Zamku Trsat, wręcz obok wspaniała wyspa Krk i niecałe 150 kilometrów do Parku Narodowego Plitwickich Jezior.

  and -

  Apartament z pełnym wyposażeniem tak jak w opisie. Dobre miejsce na wypady do Rijeki i okolicznych miejscowości. Bardzo blisko na wyspę Krk.
  Myślę, że za kwotę 40,00 EU trudno znaleźć dobrze wyposażony apartament z dostępem do Internetu. Obiekt zgodny z opisem. POLECAM

  edukator2 -

 • Tak jak napisano na stronach www apartament jest kompletnie wyposażony, co mile zaskakuje. Właściciel nie zapomniał o żadnym detalu, czyli jest tu wszystko od szklanki po gazowy grill. Wybierając się do NONO ANTON nie musicie zatem przejmować się pakowaniem czegokolwiek potrzebnego do przygotowania posiłku.
  Podobnie sytuacja wygląda w aspekcie czystości i estetyki. Wszystko w środku wyremontowane, czyste i działa poprawnie. Polecam.

  rosomac -

  APARTMAN NONO ANTON nudi kvalitetni smještaj uz povoljne cijene. Apartman je kategoriziran na kvalitetu 3 zvjezdice. Privatni smještaj je povoljniji od hotelskog smještaja! Toplo priporučujem!

  Marko -